top of page
Namų kvapas su lazdelėmis | gintaras ir jazminas

Vidurnakčio natos: jazminai ir gintaras - tai rankų darbo namų kvapas su lazdelėmis. Tik įėjus į namus - kvapas iškart pasakoja istoriją apie juos. Čia prabangu ir aristokratiška, o gal jauku ir šilta. Tai ne tik aromatas, bet ir gyvas namų charakteris, nuolat kintantis priklausomai nuo dienos meto ir nuotaikos.

 

KVAPO NATOS

 

Rytietiškas, gėliškas ir saldus aromatas. Pirma atsiskleidžia gintaro natos, lydimos citrusų saldumo. Vėliau kvapas išskleidžia puokštę gėlių - pakalnutės, rožės ir jazminų derinys. Švelniai pasklinda charakteringi pačiulių, pipirų tonai, kuriuos užbaigia atlasinio kedro, briedragės ir vetiverijos dvelksmas. Lyg rytietiškos pasakos karštą vasaros vidurnaktį. 

 

RANKŲ DARBO

 

Namų kvapas su lazdelėmis pagamintas iš aplinkai draugiškų, netoksiškų medžiagų. Naujos kartos bazė, pagaminta iš augalinės kilmės atsinaujinančio šaltinio - glicerino.

 

Kvapieji aliejai yra sertifikuoti. Be ftalatų, be kancerogeninių medžiagų. 

 

Kvapas ypač gražiai skleisis mažesnėse erdvėse: prieškambaryje, vonios kambaryje. Miegamajame rekomenduoju deginti to pačio kvapo žvakę - ji ne tik pakvėpins, bet ir sušildys erdvę. 

 

 

Namų kvapas su lazdelėmis | gintaras ir jazminas

26,90 €Price
  • ✔️Kvapo kiekis: 100 ml.

    ✔️Rinkinyje yra 7 juodos, naujos kartos daugiapluoštės lazdelės.

    ✔️Kvapas išlieka iki 3-4 mėnesių.

    ✔️Elegantiško juodo stiklo indas. Skersmuo – 6.9 cm; aukštis – 8 cm.

Tau gali patikti