top of page
Namų kvapas su lazdelėmis  | dūmai ir oda

OUD’O istorijos: oda ir degantis santalas - tai rankų darbo namų kvapas su lazdelėmis. Tik įėjus į namus - kvapas iškart pasakoja istoriją apie juos. Čia prabangu ir aristokratiška, o gal jauku ir šilta. Tai ne tik aromatas, bet ir gyvas namų charakteris, nuolat kintantis priklausomai nuo dienos meto ir nuotaikos.

 

KVAPO NATOS

 

Tai konceptualus ir charakteringas kvapas. Vyriškas, sodrus, lyg būtum Šerloko Holmso kabinete, kur maišosi odinės sofos, tabako ir medinių baldų kvapas. 

Kambaryje pasklinda laužo dūmai. Pačiulio, beržo, stirako dervų ir storos odos kvapai nusileidžia tirštu šešėliu. Dar po kelių akimirkų sausas gintaras, samanos ir vanilė susipina su agarmedžio (oud) ir santalo gyliu, sukurdami paslaptingą jausmą. 

 

RANKŲ DARBO

 

Namų kvapas su lazdelėmis pagamintas iš aplinkai draugiškų, netoksiškų medžiagų. Naujos kartos bazė, pagaminta iš augalinės kilmės atsinaujinančio šaltinio - glicerino.

 

Kvapieji aliejai yra sertifikuoti. Be ftalatų, be kancerogeninių medžiagų. 

 

Kvapas ypač gražiai skleisis mažesnėse erdvėse: prieškambaryje, vonios kambaryje. Miegamajame rekomenduoju deginti panašaus kvapi žvakę - ji ne tik pakvėpins, bet ir sušildys erdvę. 

 

 

Namų kvapas su lazdelėmis | dūmai ir oda

26,90 €Price
  • ✔️Kvapo kiekis: 100 ml.

    ✔️Rinkinyje yra 7 juodos, naujos kartos daugiapluoštės lazdelės.

    ✔️Kvapas išlieka iki 3-4 mėnesių.

    ✔️Elegantiško juodo stiklo indas. Skersmuo – 6.9 cm; aukštis – 8 cm.

Tau gali patikti