top of page
ÕRU Staigmenų dėžutė

 

ÕRU Staigmenų dėžutė - tai riboto leidimo aromaterapijos rinkinys, sukurtas nustebinti ir įkvėpti. Ar pasirinksi mažesnę dėžutę su dviem, ar didesnę su trimis išskirtiniais aromaterapijos produktais, kiekviena iš jų slėps pasirinktus kvapus, sukurtus skatinti GAUSĄ arba auginti KŪRYBIŠKUMĄ. 

 

Šis rinkinys – tobula Kalėdų dovana sau arba brangiam žmogui, suteikianti šventinį džiaugsmą ir jaukumą.Tačiau atkreipk dėmesį, dėžutes galima užsisakyti tik iki lapkričio 27 d.

 

Kas slypi viduje?

 

Kiekviena dėžutė turi savo istoriją, kurią sužinosi tik ją atidarius – visiškai nauji, neregėti ÕRU produktai, slepiasi viduje.

 

Prabangioje Mažojoje Staigmenų dėžutėje tavęs laukia du aromaterapijos produktai, o Didžiojoje Staigmenų dėžutėje - trys aromaterapiniai kūriniai. 

 

Ką gali rinktis?

 

GAUSAI:

 

ÕRU aromaterapijos produktai, kuriuos sukūriau pasitikėjimui savim, pritraukti gausą, gerovę ir sėkmę. Tai vidinės jėgos ir įsigalinimo kvapas.

 

KŪRYBIŠKUMUI:

 

Rinkinys dedikuotas pažadinti savo mintis ir įkvėpti naują kūrybinį impulsą. Kvapai, kurie skatina įžvalgumą ir originalumą, puikiai tinka tiems, kurie nori praturtinti savo kasdienybę naujomis idėjomis.

 

! Svarbu !

 

Užsisakyk Mažą arba Didelę ÕRU Staigmenų dėžutę iki lapkričio 27d. Vėliau jų nebebus prekyboje.  Visos staigmenų dėžutės bus išsiųstos lapkričio 28-30 d. 

 

Kviečiu leistis į kelionę, kurios vienintelis tikslas – atradimas.

 

ÕRU Staigmenų dėžutė

30,00 €Price

    Tau gali patikti