top of page
Nišiniai kvepalai AFTER THE HUNT

AFTER THE HUNT - tai rankų darbo nišiniai riboto leidimo botaniniai kvepalai. Jie sukurti iš 100% natūralių medžiagų. Šių kvepalų dalis yra Tavo odos kvapas. Jie kintantys, gyvi, vibruojantys unikalumu.  Nišinė parfumerija iš gamtos. 

 

KVAPO ISTORIJA

 

Tvirtu žingsniu medžiotoja grįžta iš miško per rudeninę ryto pievą. Jos kūnas skrodžia orą kiaurai saulės spindulius. Šerkšnotos šakelės ir sudžiūvę žolynai traška po kojom skleisdami prieskonišką dulksną. Lengvas nuovargis po adrenalino pliūpsnio ir visiškas pasitikėjimas savimi.

 

Užplūsta vidinis žinojimas: diena dar tik prasideda, o tu jau pasiekei savo tikslą.
 

NATOS

 

TOP: atšiauri gaiva pasklidusi saulėtais citrusias, prieskoniais.

ŠIRDIS: medieniškas šlamutis, animalistinės rožės ir džiovintų vaisių užuominos.

BAZĖ: švelni, ramybės pilna, aptaki sandalmedžio mediena, šiltas ir salsvas dervų jaukumas, migdolo riešutas ir briedragė.

 

RANKŲ DARBO

 

100 % natūralūs botaniniai kvepalai sukurti Justinos Šyvokienės. Jie gyvi, kintantys ir susiliejantys su Tavo odos kvapu. Jie nesilaiko taip ilgai kaip sintetiniai kvepalai, tačiau turi savyje gamtos magijos.

 

AFTER THE HUNT ant odos laikosi apie 4 val., ant rūbų - daugiau nei 10 val. Jie supakuoti prabangioje dėžutėje, tad labai tiks dovanoti. 

 

Nišiniai kvepalai AFTER THE HUNT

55,00 €Price
  • ✔️Purškiami botaniniai kvepalai. 

    ✔️Talpa 15ml.

    ✔️Rankų darbo.

    ✔️Supakuoti prabangioje dėžutėje, tad labai tiks dovanoti. 

    ✔️Pagaminta Lietuvoje.

  • Alcohol, Parfum, Limonene*, Citral*, Eugenol*, Linalool*, Famesol*, Citronellol*, Geraniol*, Cinnamyl Alchogol*, Cinnamal*, Coumarin*, Benzyl cinammate*, Benzyl benzoate*. *-natūraliai eteriniuose aliejuose esančios medžiagos.

Tau gali patikti