top of page

RENGINIAI ĮMONĖMS

1.jpg

DIRBTUVĖS

Kvapai yra "emocijų jungilkiai". Jie gali pakelti nuotaiką,

sustiprinti pasitikėjimą savimi, padėti susikoncentruoti arba

sumažinti stresą, įtampą ir nerimą.

ÕRU kvapų dirbtuvės - tai patyrimas, naujos žinios ir geras laikas viename. 

Kolektyvo šventei, "teambuildingui" galite rinktis iš jau paruoštų programų (arba sukursime jūsų įmonei individualiai pagal poreikį):

Dirbtuvės tinka nedideliems kolektyvams (5 -50 žmonių), trukmė 2-3h, galime atvykti į vietą visoje Lietuvoje.

Lietuvių ir anglų kalba. 

PASKAITOS IR SEMINARAI

Savo kolektyvui galite rinktis 30-60min kvapų seminarą, kurio metu sužinosite: 

  • Kaip kvapai veikia mūsų kūną ir emocijas;

  • Kaip išgaunami eteriniai, kad gamtos kvapą galėtumėm turėti “kišenėje”;

  • Aromaterapijos poveikis emocijoms remiantis 5 augalo dalimis;

  • Kaip derinti kvapus tarpusavy, kad aromatas būtų “gražus” 

  • Gyvai patirsite 5-10 kvapų ir meditaciją “Augalo dvasia”. ​

ONLINE

Kvapų paskaita gali vykti ir ONLINE! O jausmas, lyg vyktų gyvai. 

Tai 60min. interaktyvus seminaras apie kvapus ir jų poveikį emocijoms. Kiekvienas dalyvis prieš seminarą gauna voką su 5 tikrais kvapais. 

Seminarai tinka ir dideliems kolektyvams. Gali vykti lietuvių ir anglų kalba. 

2.jpg
5.jpg

APIE LEKTORĘ

Justina Šyvokienė - lektorė, sertifikuota aromaterapeutė, aromaterapijos butiko ÕRU įkūrėja.

Jei aromaterapija vis dar asocijuojasi vien tik su sveikatinimu, levandom ir eukaliptais, tai nustebsite, kokia galinga ir paveiki yra kvapų terapija mūsų emocijoms.

11 metų patirtis dirbant rinkodaros vadovo darbą, leidžia puikiai suprasti su kokiais emociniais iššūkiais susiduriama darbe ir kaip svarbu išlaikyti vidinį balansą.

Susisiekime

Ar laisva jūsų renginio data? Kuri programa jums tiktų labiausiai? Turite daugiau klausimų?

Verslo renginiams:

info@oru-oils.lt

+37065097123

Asmeninėms šventėms:

kvepia@oru-oils.lt

+37069824618

FB/IG @oru.oils.

7
11
12
4
8
9
10
8
6

ATSILIEPIMAI

"Ačiū, Justina, už skirtą laiką, pozytivumą, naują patirtį ir nuostabius aromatus. Rekomenduojama ir kitiems išbandyti asmeninio aromato gamybą. Dėkingos MTL GROUP merginos", - Janina. 

"Dėkojame Oru už magišką kvapų kerų kupiną vakarą MICentre. Mūsų svečiai susipažino su kvapų paslaptimis, išmoko kaip atrasti ir sukurti unikalius kvepalus sau, o jauki atmosfera paskatino bendrystę ir naujas draugystes" , - IOM Lietuva komanda.

"Mūsų kolektyvas turėjo neeilinę galimybę dalyvauti unikaliame ÕRU renginyje. Nors mūsų bendruomenėje seminarai, paskaitos ir įvairūs mokymai yra kasdienybė, šios dirbtuvės išsiskyrė savo ypatingu požiūriu ir gilia prasme. Mūsų kolektyvas yra didelis, todėl dirbtuvės vyko dvejais srautais, tačiau tai nesutrukdė patirti galingas emocijas, kurios, atrodo, buvo neišmatuojamos. Pedagogų kasdienybė dažnai yra orientuota į kitą – vaikus, jų šeimas – ir kartais mes pamirštame apie savo pačių poreikius. Bet šios dirbtuvės buvo kitokios: jos buvo skirtos "mums". Susitikimas su Justina buvo kaip kelionė į asmeninį savęs išlaisvinimą, kur kolegos kūrė individualius kvapus. Šis procesas ne tik suteikė progą pabūti su savimi, bet ir parodė, kaip svarbu savęs įgalinimas ir atsipalaidavimas. Šio tipo dirbtuvės, sutelktos į "meilę sau", mano nuomone, yra būtinos kiekvienoje organizacijoje. Jos ne tik suteikia galimybę atsitraukti nuo kasdienio šurmulio, bet ir padeda atrasti naujus būdus, kaip rūpintis savimi ir savo emocine gerove. Ačiū Justina ir Oru už neįkainojamą patirtį po magišką kvapų pasaulį, kuris įgalina!", - Agnė Liubertaitė, Vilniaus Privati gimnazija. 

Daugiau atsiliepimų apie ÕRU. 

bottom of page