top of page
Nišinių kvepalų rinkinys

Tai 3- jų nišinių kvepalų rinkinys, norintiems išbandyti ir pasimatuoti ÕRU botaninius kvepalus. 

 

ÕRU kvepalai - tai rankų darbo nišiniai riboto leidimo kvepalai. Jie sukurti iš natūralių medžiagų. Šių kvepalų dalis yra Tavo odos kvapas. Jie kintantys, gyvi, vibruojantys unikalumu.  Nišinė parfumerija iš gamtos. 

 

KVEPALŲ ISTORIJA

 

Kurdama kvapus pasakoju apie laukinę moterį.  Ji turi glaudų ryšį su gamta, vadovaujasi savo stipria intuicija. Ji gali žudyti dėl savo palikuonių ir tuo pačiu metu yra jiems globėjiškai švelni. Ji yra aistringa meilužė ir joje telpa daugybė moterų. Daugybė istorijų.
 

RINKINYS

 

Rinkinyje rasite 3 kvepalų mėginukus po 2ml. Viename buteliuke - net 50 papurškimų. Išbandysite:

 

AFTER THE HUNT - kvepalai apie medžiotoją, grįžtančia iš miško per rūkuotą pievą. Prieskoniai, animalistinė rožė, šlamutis ir saldi mediena. 

 

THE FLIRT - kvepalai kurti pagal koketišką moters paveikslą. Jie skleidžiasi mimozos švelnumu, avietės, kavos ir šokoladinių triufelių saldumu. 

 

FOREST SPELL - kvepalai apie magišką miško jausmą su ryto rasos gaivumu, levandų švelnumu ir frankincenso mįslingumu.

 

RANKŲ DARBO

 

Natūralūs botaniniai kvepalai sukurti Justinos Šyvokienės. Jie gyvi, kintantys ir susiliejantys su Tavo odos kvapu. Jie nesilaiko taip ilgai kaip visiškai sintetiniai kvepalai, tačiau turi savyje gamtos magijos. Kvepalai ant odos laikosi 3-6 val., ant rūbų - daugiau nei 10-12 val. 

Nišinių kvepalų rinkinys ÕRU DISCOVERY

30,00 €Price
  • ✔️Purškiami kvepalai stikliniuose buteliukuose. 

    ✔️Talpa 3x2ml.

    ✔️Rankų darbo.

    ✔️Supakuoti dėžutėje, tad labai tiks dovanoti. 

    ✔️Pagaminta Lietuvoje.

Tau gali patikti