top of page
Natūralūs automobilio kvepalai su difuzoriumi

Sukurk ypatingą atmosferą savo automobilyje su unikaliais natūraliais automobilio kvepalais. Šie kvepalai, pagaminti iš 100% natūralių eterinių aliejų ir augalinių ekstraktų, suteikia nepakartojamą aromatą be sintetinių molekulių. 

 

Subtilus ir paprastai naudojamas difuzorius yra rankų darbo, pagamintas iš juodojo molio, sukurtas lietuvių keramikės. Tiesiog įstatyk molinį difuzorių į automobilio kondicionieriaus groteles, įlašink 3-5 lašus kvepalų, ir mėgaukis nuostabia vaizdo ir natūralaus kvapo harmonija. ✔️Tinka tiek vertikaliom, tiek horizontaliom automobilio grotelėm.

 

Pasirink iš 3 ÕRU aromaterapinių kvapų:

 

✔️Džinas su Cinamonu - Sultingas, trykštantis ir žiemiškas aromatas, primenantis stiprų šildantį žiemos gėrimą su žaliosiomis citrinomis, bergamotėmis, mėtų lapeliais, kadagio uogomis ir cinamono lazdele.

 

✔️Dervos ir Mediena - Sodrus, charakteringas ir turtingas, su dominuojančiomis virgininio kedro ir kopalių sausos medienos natomis, gilus, saldus balzaminis dervų kvapas, papildytas kanangų ir vanilės absoliuto jausmingumu.

 

✔️Miškas - Gyvas ir energingas, lyg gaivus miškas. Sudėtyje yra citrusų, kedro, pušų, medienos natų, kurios žadina jausmus ir atgaivina protą. Amyris ir rožmedis sukuria prabangų ir šiltą foną, o sibirinio kėnio natos neša gaivų ir švarų orą, primenantį mišką.

 

Šie kvepalai ne tik gaivina orą, bet ir suteikia jaukumo jausmą, kuris yra būtinas kiekvienam vairuotojui ir keleiviui. Patirk natūralų kvapų pasaulį savo automobilyje su ÕRU  išskirtiniais kvepalais.

Natūralūs automobilio kvepalai su difuzoriumi

24,90 €Price
 • ✔️Rankų darbo molinis difuzorius 3cm aukščio, 9 cm pločio. 

  ✔️5ml natūralūs kvepalai stikliniame buteliuke su pipete.

  ✔️Tinka tiek vertikaliom, tiek horizontaliom automobilio grotelėm. 

 • Įstatyk molinį difuzorių į automobilio kondicionieriaus groteles. 

  Užlašink 3-5 lašus kvepalų į difuzoriaus griovelį. Saugok, kad nenulašėtų ant automobilio vidaus detalių. 

  Mėgaukis kaip pasklinda aromatas. 

  Pakartok, kai norisi daugiau aromato. 

   

Tau gali patikti