top of page
Dovanų dėžutė Motinos dienai

Dovanų dėžutė Motinos dienai – Magiška saldaus atokvėpio akimirka. 

 

Kartais norisi sustabdyti laiką ir tiesiog džiaugtis akimirka. Kartu su konditere Jolita sukukūrėme Motinos dienos dovanų dėžutę, kuri atneša šilumą, ramybę ir šventinį dėmesį į namus. Kiekviena detalė čia – tai meilės ir rūpestingumo ženklas. Dėžutėje rasite rankų darbo meduolius ir aromaterapinį aliejų mišinį nuo streso "Iškvepiu įtampą".

 

1. Ne paprasti meduoliai – tai jausmų siuntiniai


Šie trys rankų darbo meduoliai ne tik skanūs, bet ir glostantys širdį.  Kiekvienas meduolis dekoruotas rankomis ir ruošiamas su didžiausiu dėmesiu smulkmenoms bei kokybei. Šie meduoliai sukurti ne skubant, o su pačia didžiausia išmintimi ir švelnumu, skirti sukelti nuostabą ir šypseną.

 

2. Aromaterapinis aliejų mišinys nuo streso "Iškvepiu įtampą".


Kai pasaulis verčia mintis suktis greičiau nei laikrodis,  ÕRU antistreso buteliukas kviečia atsipalaiduoti ir atgauti vidinę ramybę. Šiame buteliuke slypi galingas eterinių aliejų mišinys: levandų, didramunių, nerolio ir smilkalinės bosvelijos. Jie ne tik mažina stresą, bet ir skleidžia kvapus, kurie grąžina emocijinę pusiausvyrą ir ramybę.

 

Naudojimas yra paprastas: patepkite aliejaus ant riešų, giliai iškvėpkite, įkvėpkite aromato ir leiskite aromatui dovanoti ramybę. Buteliuką galima nešiotis rankinėje, laikyti ant savo darbo stalo, vežtis į keliones ir naudoti visada, kada prireikia.

 

Dovanokite ne tik daiktus, dovanokite emocijas ir akimirkas. Leiskite kiekvienam meduolio kąsniui ir aliejaus aromatui nuraminti ir pradžiuginti, tai tarsi apkabinimas, kuris nepaleidžia.


Nedelskite ir užsisakykite šią dovanų dėžutę iki balandžio 26 dienos imtinai, o mes ją paruošime ir pristatysime tarp balandžio 29 ir gegužės 3 d. (meduoliai jus pasieks šviežučiai!)

 

Įtraukite šią stebuklingą dėžutę į savo pirkinių krepšelį ir padovanokite Mamai ne tik dovaną, bet ir akimirką, kurioje ji jausis mylima, vertinama ir svarbiausia pasaulyje.

 

Dovanų dėžutė Motinos dienai

30,00 €Price
  • ✔️ Dovanų rinkinį sudaro: 3 dekoruoti meduoliai, aromaterapinis mišinys nuo streso "iškvepiu įtampą", 5ml, supakuotas drobiniame maišelyje.

    ✔️ Dėžutės dydis: 25x15x5 cm

    ✔️ 100% natūrali sudėtis.

    ✔️ Rankų darbo.

    ✔️ Pagaminta Lietuvoje.

Tau gali patikti