top of page
KVEPIANTI ŽVAKĖ | gintaras ir jazminas

Vidurnakčio natos: jazminai ir gintaras - tai rankų darbo natūralaus sojų vaško žvakė, išskirtinio dizaino moliniame indelyje. Tereikia spragtelėti degtuką, kad kambarį užlietų šviesa. Ir vienos akimirkos, kad kvapas sušildytų sielą. Pasklinda istorijos. 

 

KVAPŲ NATOS

 

Rytietiškas, gėliškas ir saldus aromatas. Pirma atsiskleidžia gintaro natos, lydimos citrusų saldumo. Žvakė tęsia savo šokį, ir išskleidžia puokštę gėlių - pakalnutės, rožės ir jazminų derinys. Švelniai pasklinda charakteringi pačiulių, pipirų tonai, kuriuos užbaigia atlasinio kedro, briedragės ir vetiverijos dvelksmas. Lyg rytietiškos pasakos karštą vasaros vidurnaktį. 

 

RANKŲ DARBO

 

Rankų darbo kvepianti žvakė pagaminta iš 100% natūralaus sojų vaško bei kruopščiai parinktų aromatinių aliejų.

Sojų vaškas yra natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus, atsinaujinančio gamtos ištekliaus. Tai draugiška aplinkai ir natūrali medžiaga. Jis biologiškai suyrantis, sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų medžiagų, palmių vaško, naftos, parafino. Sudėtyje nėra pesticidų ir herbicidų, toksinių medžiagų.

Kiekviena žvakė unikali, nes lieta rankomis. Kvapnioji žvakė dega apie 50 val. Jos svoris bei degimo trukmė gali skirtis. Žvakę uždeki tik su degtukais. 


 

DIZAINAS

 

Išskirtinio dizaino indėlį žvakei sukūrė ir nužiedė keramikė Renata Lenkutienė. Tad žvakei išdegus, žiestas molinis indelis gali virsti nuostabia interjero detale - vazele gėlėms, pieštukine and darbo stalo ar net arbatos puodeliu. Vaško likučius lengvai pašalinsi šiltu vandeniu ir muilu.

 

 

KVEPIANTI ŽVAKĖ | gintaras ir jazminas

24,90 €Price
 • ✔️Aukštis - 10 mm; skersmuo - 82 mm; 

  ✔️Degimo laikas: apie 50 val.,

  ✔️Svoris: apie 250g.

  ✔️Juodo molio indelis.

 • Prieš kiekvieną degimą būtina patrumpinti dagtį,  jos ilgis tūrėtų būti 5-8 mm. tam,  kad liepsna būtų graži ir taisyklinga.

  Deginant žvakę svarbu stebėti,  kad išsilydęs vaškas pasiektų žvakės kraštus,  kad būtų išvengta "tunelio" efekto. Tai gali užtrukti apie 3-4 val. Svarbu atsiminti,  jad sojų vaškas turi atmintį - užgesinus žvakę sekantį kartą ji degs "tuneliu" žemyn.

  Išsiliejus sojų vaškui jį lengva pašalinti su šiltu vandeniu,  muilu ir kempinėle. 

Tau gali patikti