top of page
Kalėdinis kvapų vakarėlis

Tai įkvepiančios dirbtuvės - pramoga pasibuvimui su kolegomis ar draugais per šventinį laikotarpį. Po jų kiekvienas išsineš namo dovaną - savo sukurtą asmeninį aromaterapinį kvapą. Dirbtuvėse atsipalaiduosime po metų šurmulio ir pasikrausime Kalėdų džiaugsmo. Jose kvapų paslaptys ir edukacija susijungia į neįprastą šventinę patirtį.

 

Artimiausios atviros dirbtuvės:

 

Gruodžio 14d. 18:30val., Jogailos g.11, Erotinio meno galerija. Kaina 45eur. Veda Greta Valauskaitė. (Iki 15 dalyvių). 

 

Dalyvių skaičius: 5 - 50 asmenų.

Trukmė: 2- 2,5 val.

Kursime: 5ml asmeninius aromaterapinius aliejus (lyg aliejinius kvepalus) arba 100% natūralią, aromaterapinę dulksną namams, 50ml (pasirinktinai). 

Kaina: priklauso nuo vietos ir žmonių skaičiaus. 25-50 žmonių 25eur/asmeniui; 11-24 žmonių 35eur/asmeniui; 6 - 10 žmonių, 40eur/asmeniui. 5 ar mažesnei grupelei dirbtuvių kaina 220eur.  Įskaičiuota edukacija, visos gamybos priemonės.

 

PROGRAMA:

 

 • Kodėl ir kaip aromaterapija veikia mūsų smegenis, kūną ir emocijas;

 • Kokie kvapai kviečia paleisti stresą, įtampą, nerimą, o kokie įkvepia energijos, pasitikėjimo savimi, apkabina ir suteikia jęgų;

 • Kaip sumaišyti "skanų" aromatą;

 • Susipažinsi su išskirtine 15 natūralių aromatų palete;

 • Sukursi unikalų kvapą iš 100% natūralių medžiagų. 

 

Rekomenduoju nesikvėpinti kvepalais prieš renginį. 

 

ARTIMIAUSI RENGINIAI:

 

Data derinama. Susisiekime asmeniškai. 

Rezervacija ir informacija: kvepia@oru-oils.lt, tel. 869824618 arba susirašykime FB/IG @oru.oils.

 

Pastaba: Įsigijus bilietą į atviras dirbtuves, ir atšaukus savo dalyvavimą, mokestis nebus grąžinamas, tačiau vietoj Tavęs gali dalyvauti kitas žmogus.

 

KAM TINKA RENGINYS:

 

 • Tiems, kas nori save pažinti per kvapus;
 • Tiems, kas mėgsta profesionaliai pateiktą medžiagą;
 • Tiems, kas jau naudoja eterinius aliejus arba niekada nėra jų bandę;
 • Tiek moterims tiek vyrams;
 • Privatiems vakarėliams, gimtadieniams;
 • Įmonių renginiams;
 • Komandos formavimo renginiams (team building’ams).

 

KAIP VEIKIA AROMATERAPIJA?

 

Įkvėpus eterinių aliejų molekulių, per olfaktorinį epitelį nerviniais impulsais kvapo informacija perduodama į limbinę smegenų sritį. Ši atsakinga už mūsų emocijas, kognityvinius gebėjimus, instinktyvų atsaką, gebėjimą susikaupti. 

 

Todėl kvapai gali padėti paleisti stresą, nerimą, padėti susikoncentruoti, įkvėpti energijos, pasitikėjimo savimi ir seksualumo. Tereikia šiek tiek žinių apie eterinius aliejus ir galėsi keisti savo emocinę būklę įgalinant uoslę ir kvapus. 

 

Dirbtuves veda aromaterapijos butiko ÕRU įkūrėja, lektorė, sertifikuota aromaterapeutė Justina Šyvokienė ir kvapų edukatorė Greta Valauskaitė. 

 

ATSILIEPIMAI:

⭐⭐⭐⭐⭐

"Buvo be galo jauku, nepaprastai informatyvu, uoslės padirbėjo iš peties, o galutinis tikslas (susikurtas kvapas sau) pralenkė visus lūkesčius! 110% rekomenduosiu visiems ieškantiems užsiėmimo kokia nors proga - NEREALU!" - Šarūnė.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

"Praeitais metais mūsų kolektyvas turėjo neeilinę galimybę dalyvauti unikaliame renginyje, vedamame Justinos ir ÕRU. Nors mūsų bendruomenėje seminarai, paskaitos ir įvairūs mokymai yra kasdienybė, šios dirbtuvės išsiskyrė savo ypatingu požiūriu ir gilia prasme.

 

Pedagogų kasdienybė dažnai yra orientuota į kitą – vaikus, jų šeimas – ir kartais mes pamirštame apie savo pačių poreikius. Bet šios dirbtuvės buvo kitokios: jos buvo skirtos "mums". Susitikimas su Justina buvo kaip kelionė į asmeninį savęs išlaisvinimą, kur kolegos kūrė individualius kvapus. Šis procesas ne tik suteikė progą pabūti su savimi, bet ir parodė, kaip svarbu savęs įgalinimas ir atsipalaidavimas. Šio tipo dirbtuvės, sutelktos į "meilę sau", mano nuomone, yra būtinos kiekvienoje organizacijoje. Jos ne tik suteikia galimybę atsitraukti nuo kasdienio šurmulio, bet ir padeda atrasti naujus būdus, kaip rūpintis savimi ir savo emocine gerove. Ačiū Justina ir ÕRU už neįkainojamą patirtį po magišką kvapų pasaulį, kuris įgalina!", Vilnius private gymnasium, Agnė Liubertaitė – Amšiejė, PhD.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

"Gavau daug naudingos informacijos apie kvapus. Buvo labai idomu ir patyriau begalo daug malonumo. Didžiūlis ačiū. Tikrai rekomenduoju visiems!", Natalija

 

Kalėdinis kvapų vakarėlis

45,00 €Price

  Tau gali patikti