top of page
Kvepianti žvakė

Tereikia spragtelti degtuką, kad kambarį užlietų šviesa. Ir vienos akimirkos, kad kvapas sušildytų sielą. Pasklinda istorija. Žiupsnis tabako, prieskonių ir vanilės lašas.

 

Aromatas šildantis, saldus ir švelnus. Šis kvapas subtilus ir puošiantis aplinką.  Atsiskleidžia tabako lapų ir prieskonių aromatai, kvapioji tongapupė, tabako gėlės, vanilė ir švelnios kakavos natos. 

 

Rankų darbo kvepianti sojų vaško žvakė pagaminta iš 100% natūralaus sojų vaško bei kruopščiai parinktų aromatinių aliejų. 


 

Daugiau:

 

Sojų vaškas – natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus, atsinaujinančio gamtos ištekliaus. Tai draugiška aplinkai ir natūrali medžiaga.

 

Jis biologiškai suyrantis, sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų medžiagų, palmių vaško, naftos,  parafino. Sudėtyje nėra pesticidų ir herbicidų, toksinių medžiagų.

 

Kaip taisyklingai deginti žvakę? 

 

Prieš kiekvieną degimą būtina patrumpinti dagtį,  jos ilgis tūrėtų būti 5-8 mm. tam,  kad liepsna būtų graži ir taisyklinga.

 

Deginant žvakę svarbu stebėti,  kad išsilydęs vaškas pasiektų žvakės kraštus,  kad būtų išvengta "tunelio" efekto. Tai gali užtrukti apie 3-4 val. Svarbu atsiminti,  jad sojų vaškas turi atmintį - užgesinus žvakę sekantį kartą ji degs "tuneliu" žemyn.

 

Išsiliejus sojų vaškui jį lengva pašalinti su šiltu vandeniu,  muilu ir kempinėle. O po naudojimo išplovus indelį, bus puiki vazelė ar vazonas gėlėms. 

 

Kiekviena žvakė ypatinga. Atvėsusi ji sukuria unikalius savo raštus, primenančius mėnulio kraterius. 

 

Žvakę uždeki tik su degtukais. 

Aukštis - 10 mm; skersmuo - 82 mm; degimo laikas ~50 val.,~250g.

Kvepianti žvakė

19,90 €Price

    Tau gali patikti