top of page
Rinkinys dviems su vonios druska

Rinkinyje rasi du aromatus, išvaikančius mintis ir pakeliančius nuotaiką. Taip pat ir druską vonios SPA ritualui stikliniame buteliuke, kuria mėgautis galite kartu

 

Supakuota dovanų dėžutėje. 

100% natūralios medžiagos ir tikri kvapai. 

 

Daugiau:

 

Aromaterapinis aliejų mišinys jai “Šiandien laukinė”.

 

Tegul seksualumas liejasi per kraštus. Persismelk pakylėta nuotaika, vidine ramybe, įkvėpimu, pasitikėjimu savimi ir meile. Afrodiziakai žadina aistrą ir pakylėja.

 

🖤 Kvepia cinamonu, ylang - ylang ir saldžiais apelsinais.  

 

 

Aromaterapinis aliejų mišinys jam “Mėlynas kostiumas”.

 

Kvapas, kurį apsivelki kaip kostiumą. Jis pakelia nuotaiką, suteikia pasitikėjimo savimi, išvaiko įtampą.

 

🖤Kvepia kadagiais ir apelsinais.

 

 

Vonios druska “Meilė, miškas ir lava”.

 

Stikliniame indelyje - kruopščiai parinkti eteriniai aliejai ir druska. Jų sinergija atpalaiduoja, ramina kūną ir pakylėja sielą. Išsirink, kurios iš trijų druskų norėsi rinkinyje. 

 

🖤 Meilė (su rožine himalajų druska) nuteikia romantiškai. Kvapieji kanangai kviečia skleistis seksualumui ir gyvenimo džiaugsmui. Kartu su saulėtais greipfrutais jie suteikia pasitikejimo savim, kelia nuotaiką. Burboninė pelargonija balansuoja nuotaikas, kelia savivertę, pozityvumą, suteikia vidinės stiprybės. 

 

🖤 Miškas (su epsom druska ir gasulo moliu) kviečia pajausti miško ramybę. Paprastosios pušys, sibirinis kėnis gaivina, stimuliuoja, stiprina organizmą. Dūmu ir citrusais kvepianti vetiverija išvaiko mintis ir nerimą. Ji įžemina ir suteikia saugumo jausmą.

  

🖤Lava (su tamsiaja Havajų juodosios lavos ir jūros druska) besąlyginiam atsipalaidavimui.  Smilkalinės bosvelijos sulėtina, prailgina kvėpavimą, kviečia paleisti praeitį ir zyziančias mintis. Atlasinis kedras ir prabangus baltasis santalas kvepia ramybe. Jie mažina nervingumą, skaidrina protą, nuteikia kokybiškam poilsiui. 

 

Kvapieji aliejai: 2 x 5ml, simondsijų ir eterinių aliejų sinergija, skirti kvėpintis. 

Vonios druska: 60g, skirta vienai voniai. 

Rinkinys dviems su vonios druska

25,90 €Price
  • Žiūrėti kiekvieno gaminio aprašą atskirai.

Tau gali patikti