top of page
Kvepiantis rinkinys Jai

Moteriai, kuri sako “man netinka bet kas”. Moteriai, šalia kurios  norisi pasitempti, ištiesti nugarą. Ji spinduliuoja stiprybės energiją, charizmą, įkvėpimą ir meilę

 

Daugiau:

 

Aromaterapinis aliejų mišinys jai “Šiandien laukinė”.

 

Tegul seksualumas liejasi per kraštus. Persismelk pakylėta nuotaika, vidine ramybe, įkvėpimu, pasitikėjimu savimi ir meile. Afrodiziakai žadina aistrą ir pakylėja.

 

🖤 Kvepia cinamonu, ylang - ylang ir saldžiais apelsinais.  

 

 

Masažo/kūno aliejus “Ištirpstu” su afrodiziakais

 

Tai jausmus ir libido pažadinantys aromatai. Jie atpalaiduoja, pakylėja ir primena apie laukinę prigimtį. 

 

🖤 Pirma, atsiskleidžia svaiginanti rytietiška vanilė, saldieji apelsinai ir riešutas. Taip ir norisi lyžtelėti kūną.Po akimirkos aromatas prisipildo sodrumo. Juodieji pipirai, pačiuliai, kvapiejį kanangai - ir užmerktomis akimis iškeliauji į užburiančia akimirką tolimuosiuose rytuose. Kur šiltame ore sklaidosi prikvepinti šilkai ir laikas ištirpsta. 

 

 

Vonios druska “Meilė, miškas ir lava”.

 

Stikliniame indelyje - kruopščiai parinkti eteriniai aliejai ir druska. Jų sinergija atpalaiduoja, ramina kūną ir pakylėja sielą. Išsirink, kurios iš trijų druskų norėsi rinkinyje. 

 

🖤 Meilė (su rožine himalajų druska) nuteikia romantiškai. Kvapieji kanangai kviečia skleistis seksualumui ir gyvenimo džiaugsmui. Kartu su saulėtais greipfrutais jie suteikia pasitikejimo savim, kelia nuotaiką. Burboninė pelargonija balansuoja nuotaikas, kelia savivertę, pozityvumą, suteikia vidinės stiprybės. 

 

🖤 Miškas (su epsom druska ir gasulo moliu) kviečia pajausti miško ramybę. Paprastosios pušys, sibirinis kėnis gaivina, stimuliuoja, stiprina organizmą. Dūmu ir citrusais kvepianti vetiverija išvaiko mintis ir nerimą. Ji įžemina ir suteikia saugumo jausmą.

  

🖤Lava (su tamsiaja Havajų juodosios lavos ir jūros druska) besąlyginiam atsipalaidavimui.  Smilkalinės bosvelijos sulėtina, prailgina kvėpavimą, kviečia paleisti praeitį ir zyziančias mintis. Atlasinis kedras ir prabangus baltasis santalas kvepia ramybe. Jie mažina nervingumą, skaidrina protą, nuteikia kokybiškam poilsiui. 

 

Supakuota dovanų dėžutėje. 

100% natūralios medžiagos ir tikri kvapai. 


 

Masažo/kūno aliejus: 50ml, kurio pagrindą sudaro ekologiški, lengvos tekstūros šalto spaudimo aliejai. 

Vonios druska: 60g, skirta vienai voniai. 

Aromaterapinis aliejų mišinys: 5ml, eterinių aliejų sinergija simondsijų aliejuje, skirta kvėpintis.

Kvepiantis rinkinys Jai

34,90 €Price
  • Žiūrėti kiekvieno gaminio aprašą atskirai.

Tau gali patikti