top of page
Purškiamas namų kvapas SODAS

Karštos vasaros vakaras, kai ore maišosi brandžių sodo gėlių ir laukinių žolynų aromatai. Saulės įkaitintas laukinis sodas garuoja. Basomis eini per dar šiltą žemę ir žolęAtiduodi žemei visą įtampą ir dienos rūpesčius

 

Čiobreliai, burboninė pelargonija kviečia paleisti jausmus, suteikia vidinės stiprybės. Atlasinis kedras ir levandos nuima įtampą, gaivios šaltmėtės ir citrusai pakelia nuotaiką

 

Žemiškas, žoliškas, lengvai mėtinis ir rožiškai sodrus, tamsiai raudonas aromatas. 

 

Daugiau:

 

Viršutinės natos: šaltmėtės, čiobrelis, sausi žolynai.

Širdies natos: burboninė pelargonija, tikroji levanda, lengvi citrusai.

Bazinė nata: atlasinis kedras, žemiško ir šilto balzaminio aromato labdano derva, ambra.

 

Namus gali kvėpinti ramia širdimi - tai 100% natūralu, sukurta tik iš eterinių aliejų, augalinių ekstraktų ir ekologiškos kvapų bazės.

 

Kvėpinki tik tuomet kai norisi ir kiek norisi.  Purškiamo kvapo privalumas - jis nekvėpina namų tuomet kai juose nieko nėra. 

 

Namų kvapo pagrindas yra be ftalato, be glikolio, kurie paprastai naudojami alkoholiui denatūruoti ir kurie kelia dirginimo pavojų. Jokių sintetinių medžiagų. 

 

50ml stikliniame buteliuke su purkštuku. 

Buteliukas nudažytas ir papuoštas rankomis.

Purškiamas namų kvapas SODAS

13,90 €Price
  • Prieš naudojimą švelniai suplakti. O tada purkšti ir mėgautis šiltu aromatu.

  • Nenuryti. Saugoti nuo vaikų. Nepurkšti šalia ugnies. Saugoti, kad nepatektų į akis, ant odos. Nesant būtinybei, eterinių aliejų reikėtų vengti pirmus 3 nėštumo mėnesius ir kūdikiams iki 3 mėn.

Tau gali patikti