top of page
Kvepalai automobiliui ir namams

Su didele meile, rankų darbo - ÕRU ir NE TIK MAZGAI bendras kūrinys - difuzorius ir natūralūs automobilio kvepalai “Penki elementai”. 

 

Kruopščiai surištame makrame difuzoriuje dera visi gamtos elementai – degtas molis (ugnis), nugludinta mediena, minkštas medvilnės pluoštas (žemė) ir subtilus blizgesys (metalas). O natūralių kvepalų lašelyje telpa vanduo, kvapu pasklindantis ore. 

 

Užlašink 3-4 lašus kvepalų ant medžio ir molio detalių ir mėgaukis nuostabia vaizdo ir natūralaus kvapo harmonija. Difuzorių gali kabinti ant galinio vaizdo veidrodėlio mašinoje ir namuose: vonioje, prieškambaryje ar spintoje. 

 

Kvėpinki ramia širdimi - kvepalai 100% natūralūs, sukurti tik iš eterinių aliejų, augalinių ekstraktų ir lašelio ekologiškos kvapų bazės. 

 

Gali rinktis iš dviejų aromatų:

 

DŽINAS SU CINAMONU

 

Sultingas, trykštantis, žiemiškas aromatas. Lyg kokteilis su žaliosiomis citrinomis, bergamotėmis, mėtų lapeliais, kadagio uogomis ir cinamono lazdele. Primena stiprų šildantį žiemos gėrimą. 

 

Aromatas grąžina energiją, gaivina. Bergamotės balansuoja nuotaiką, kadagių uogos motyvuoja, suteikia pasitikėjimo savimi.  

 

DERVOS IR MEDIENA

 

Sodrus, turtingas, stiprus ir įtraukiantis aromatas. Dominuoja kedro, kopalių salstelėjusios sausos medienos aromatai. Gauruotasis švitrūnas atsiveria dervų kvapais - gilus, turtingas, saldus balzaminis. Kvapieji kanangai ir vanilės absoliutas suteikia aromatui jausmingumo. 

 

Aromatas apkabina, suteikia stiprybės ir vidinės ramybės. Saldieji Sicilijos apelsinai  kelia nuotaiką, išvaiko įtampą, įkvepia pozityvumo.

 

RINKINĮ SUDARO: 

Makrame difuzorius 20cm aukščio (+30cm ilgio virvelė pakabinimui);

5ml natūralūs kvepalai stikliniame buteliuke su pipete.

Kvepalai automobiliui ir namams

25,90 €Price

    Tau gali patikti