top of page
Himalajų druskos kūno šveitiklis

Jis neglosto. Jis šiurkštus ir graužia odą. 

 

Tačiau jis nušveis. Ir nugrandys. Visą blogą energiją kartu su negyvom odos ląstelėm. Piktus žmonių žodžius ir emocines šiukšles. 

 

Nušveis blogą dieną ir prilipusį negatyvumą. Kad galėtum įkvėpti šviežio oro kiekviena savo kūno ląstele. Kad metus galėtum pradėti skaisčia oda ir skaidriom mintim.

 

Po savęs šveitiklis palieka palengvėjimą. O oda pasidengia satino švelnumu. 

Eteriniai aliejai ir rožinė Himalajų druska tonizuoja ir stangrina odą.  Šalto spaudimo medvilnės, sezamų aliejai, augalinis glicerinas minkština, maitina ir drėkina. Atgaiva sausai odai.

 

100% natūralus.

 

🖤 Kvepia gaiviom šaltmėtėm ir sultimis trykštančiais laimais.  Patiks ir jam ir jai. 

 

Daugiau:

 

  • Lengvas, bet turtingas ekologiškas medvilnės aliejus minkština ir regeneruoja odą, padeda atkurti odos hidrolipidinę plėvelę.

  • Šalto spaudimo ekologiškas sezamų aliejus lengvai geriasi, minkština ir puikiai drėkina odą. Ypač tinka sausai odai. Turtingas antioksidantų, jis idealiai tinka priežiūrai nuo senėjimo.

  • Augalinis glicerinas (be GMO) yra nepakartojamas drėkiklis ir emolientas. 

  • Šveitiklio pagrindas - rožinė Himalajų druska. Tai yra natūralus antiseptikas, ji slopina uždegimus, naikina bakterijas, turi dezinfekuojantį poveikį. Himalajų druska gali graužti, dirginti odą. Tačiau  rausvoje Himalajų druskoje ypač daug mineralinių druskų ir mikroelementų, įskaitant geležį, kalį, magnį, kalcį, varį, manganą, fosforą ir cinką. Druska padeda detoksikuoti kūną.

 

O kaip veikia kvapas? 

 

  • Pipirmėtės šalina nuovargį, “lengvina galvą” ir padeda susikoncentruoti. Kita vertus, padeda “suvirškinti” naujas idėjas, pakylėja dvasią. Jos labai tinka sausai, niežtinčiai odai. Turi antiseptinį poveikį.

  • Laimas grąžina energiją, tonizuoja ir suteikia gaivumo, taip pat turi antiseptinį poveikį.  Jis “atvėsina” abejones, suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą. 

  • Kadagių vaisiai valo emocines ir dvasines šiukšles. Jo aromatas šalina susikaupusį lėtinį nuovargį. Jie kelia pasitikėjimą savimi, averia širdį, padeda paleisti praeitį.

 

250ml

Galioja 5mėn. nuo pagaminimo. 

Tinka veganams.

Netestuota su gyvūnais. 

Himalajų druskos kūno šveitiklis

18,90 €Price
  • INCI:, Citrus aurantifolia (Lime) Oil, Mentha piperita (Peppermint) Oil*, Mentha viridis  (Spearmint) Leaf Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Sodium chloride (himmalaya salt), Sesamum indicum (sesame) Vegetable Oil*, Gossypium herbaceum (Cotton) Vegetable oil,  Vegetable Glycerine (without palm and GMO)*.

    *  ekologiški ingredientai.

Tau gali patikti