top of page
Asmeninio aromaterapinio aliejaus sukūrimas

KAS YRA ASMENINIS AROMATERAPINIS ALIEJŲ MIŠINYS?

 

Tai 100% natūralus eterinių ir simondsijų aliejų mišinys. Jis skirtas kvėpintis, tepti ant odos ir sukurtas pagal Tavo, individualius poreikius.

 

KOKS POVEIKIS?

 

Aromatas gali padėti: paleisti stresą ir įtąmpą, suteikti energijos, džiaugsmo ir pasitikėjimo savim, seksualumo jausmo, vidinio balanso, susikaupimo, įsižeminimo ir dar daugiau.

Mat įkvėpus aromato, jo molekulės per olfaktorinį epitelį nerviniais impulsais keliauja į limbinę smegenų sritį. Ji atsakinga už mūsų emocijas, kognityvinius gebėjimus, instinktyvų atsaką. 

 

🖤 Galiu sukurti ir tiesiog malonų, išskirtinį individualų aromatą. Tai bus lyg švelnūs botaniniai kvepalai. 

 

KAIP VISKAS VYKSTA?

 

1. Konsultacija internetu, kurios metu išsiaiškiname tikruosius poreikius aromatui. Pokalbis vyksta iš anksto suderintu video skambučiu. 

 

2. Užduodu atvirus klausimus apie tai, kuo dabar gyveni, kas tau rūpi. Išsiaiškiname ką aromatas turi daryti, kaip veikti.

 

3. Sumašau aliejų ir užrašau Tavo vardą ant buteliuko.

 

4. Įrašau audio žinutę kokius ingredientus sudėjau ir kodėl bei tolimesnes rekomendacijas.

 

5. Išsiunčiu siuntinį Tau.

 

O JEI KVAPAS NEPATIKS?

 

Pasistengsiu, kad patiktų :) Pakankamai detaliai pabendraujame, kad suprasčiau, kas žmogui tinka, kokių aromatų jam šiuo metu reikia. Turiu sukaupusi patirties - esu sukūrusi virš 450 asmeninių aromaterapinių aliejų.

 

O AR ILGAM UŽTEKS?

 

10ml, jo užteks 3-6mėn.

Buteliukas su rutuliuku - patogu tepti, taupiai naudojasi ir neišsilieja.

 

DOVANA

 

Jei gavai "Asmeninio sukūrimą" dovanų - parašyki žinutę per Facebook ar Instagram (@oru.oils), nurodyk dovanos kodą. 

 

Jei nori padovanoti patyrimą kitam žmogui - rinkis popierinį arba elektroninį dovanų čekį. Dovanų čekį rasi el. pašto dėžutėje per kelias valandas. Patikrink ir "spam". 

 

Atkreipk dėmesį. Tai yra natūralūs kvapai. Kadangi jie nėra sintetiniai, nesilaiko taip kaip parfumerija, neturi "šleifo". Tačiau turi poveikį. Aromaterapija pradeda veikti praėjus 2–3 sekundėms po įkvėpimo ir 4 sekundėms po patepimo ant odos.

 

Perspėjimai: asmeninio kvapo negalėsiu sukurti, jei sergi epilepsija ar šiuo metu taikoma chemoterapija. Jei turi astmą - pasitarkime.

 

PASTARIEJI ATSILIEPIMAI:

⭐⭐⭐⭐⭐

"Visas asmeninio kvapo kūrimas yra kažkoks magiškas ir kaip terapija. Justinos užduoti klausimai priverčia susimąstyti, pažiūrėti į viską plačiau. O gautas kvapas tiesiog verčia iš koto ir sukelia būtent tokius jausmus kurių man ir trūko. Ačiū dar kartą! Labai rekomenduoju", Gintarė.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

"Puikiai padirbėta kuriant asmeninį kvapą. Nuoširdžiai atsižvelgta į pokalbio subtilybes. Esu labai dėkinga galėdama džiaugtis asmenine aromaterapija", Raminta.

 

⭐⭐⭐⭐⭐

"SUPER! išbandžiau asmeninio aromato sukūrimo paslaugą ir likau maloniai nustebinta. Žinojau, kad bus įdomu, bet betarpiškas ir šiltas kontaktas, dėmesys ir vienintelis toks aromatas sukūrė unikalią patirtį. Nesvarbu, ar ieškai aromaterapijos kerų sielai, ar šiaip kažko labai asmeniško,ar tiesiog esi parfumerijos fanas, tikrai rekomenduoju išbandyti", Ieva.

 

 

⭐⭐⭐⭐⭐

"Dėkoju Justinai pirmiausia už šiltą ir jaukų bendravimą, kurio rezultatas asmeninis aliejų mišinys🙏 Didelis malonumas buvo ir rezultato laukimas!", Inga

 

 

⭐⭐⭐⭐⭐

'Kartu su sukurtu asmeniniu aromaterapiniu aliejumi Oru.oils man dovanojo naują kelią į savęs pažinimą, kad šis naujas ir pozityvesnis kelias prasidės jau supratau bendraudama su Oru. oils įkūrėja, kiekvienas sakinys turėjo nepaprastai daug svorio mano sielai. Sulaukusi asmeninio Kvapniojo aromaterapinio aliejaus, pjautau begales jausmų, o kvapas sklidinas harmonijos ir pasitikėjimo- būtent tokio, kokio man reikėjo. Prieš užsisakant asmeninį aromaterapinį aliejų maniau, kad tai galbūt tik eterinis aliejus? tačiau pauosčiusi savo naujo kvapo supratau,kad tai nuostabi dermė ir harmonija to, kas mane pripildys kiekvienos dienos rytą . Ačiū", Dalia.

 

 

⭐⭐⭐⭐⭐

"Kvapas man labai labai patinka. Esu tikrai suzavėta, nes tai kuo dalinatės turi sielą. ir aš jaučiu jos prisilietimus. Tarsi labai asmeniškas prisilietimas, subtilus, švelnus gydantis ir kartu pažadinantis gyvenimui savyje. Vat tie visi gamykliniai dalykai to neturi, juose nėra gyvybės. ir nors galima truputi jos įkvėpti, bet tai niekada nebus tiek gilu ir su širdies muzika. Dėkinga iš širdies.", Dalia.

 

Asmeninio aromaterapinio aliejaus sukūrimas

69,90 €Price
 • ✔️ Kiekis: 10ml 

  ✔️ 100% natūrali sudėtis

  ✔️ Buteliukas su rutuliniu aplikatoriumi

  ✔️ Užtenka 3-6 mėn.

  ✔️ Rankų darbo

  ✔️ Pagaminta Lietuvoje

  ✔️ Tinka veganams

  ✔️ Netinka lašinti į difuzorius

Tau gali patikti